Archiv článků

LMČR Praha Podolí

20.07.2015 12:10
Tomáš Novoveský získal bronzovou medaily na 400 Vz, stříbrnou medaily na 1500 Vz a bronzovou medaily na 800 Vz - na LMČR v Praze. Finále A si zaplaval též Jakub Tesárek na 200 Z.

LMČR dorostu

06.07.2015 15:40
Z LMČR dorostu přivezli plavci KINu 2 stříbrné medaile a to Jan Dobiáš na 1500 Vz a Jakub Tesárek 200 Z. Blahopřejeme.

24.06.2015 11:39
Fotogalerie plaveckého oddílu KIN

LODM

19.06.2015 10:16
Medaily na LODM získala plavkyně našeho oddílu Barbora Bicanová (2002) na 200M - třetí místo.

Souhlas

18.06.2015 11:08
Vyplněním přihlášky on-line souhlasím s tím, aby TJ KIN zpracoval a evidoval mé osobní údaje poskytnuté v souvislosti s mým členstvím a činností v TJ KIN podle zák. č. 101/2000 Sb. Mé osobní údeje je TJ KIN oprávněn evidovat i po ukončení mého členství. Povinné údaje, bez rodného čísla nelze...

Pohár 10ti a 11ti letých

15.06.2015 15:06
Letní pohár ČR deseti a jedenáctiletých - Čechy - Jablonec nad Nisou. medaile získali: HENDRICKSON Andrew 1. místo 100M, 2. místo 50Vz, 3 místo 50M. Trnková Gabriela 2. místo 800 Vz. Všem blahopřejeme.

pravidla plavání

12.06.2015 15:42
Pravidla_plavani2010.pdf (1064692) vykladpravidelplavani2013.pdf (130647)

Výbor plaveckého oddílu

12.06.2015 09:13
Výbor plaveckého oddílu Předseda: Eva Šmausová Členové: Karel Baloun  - statistika, web, závody Ing. Karel Šteif - ekonomika Renata Balounová  - závody, granty tel. kontakt na předsedu 387 318 535 724 908 947 e-mail na všechny členy  výboru: plavani@tjkin.cz kontrolní...

11.06.2015 13:27